Kjøpe LT1158IN#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 5 V ~ 30 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 16-PDIP |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 130ns, 120ns |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antall drivere: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT1158IN#PBF |
| Logisk spenning - VIL, VIH: | 0.8V, 2V |
| Inngangstype: | Inverting, Non-Inverting |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap): | 56V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Utvidet beskrivelse: | Half-Bridge Gate Driver IC Inverting, Non-Inverting 16-PDIP |
| Driven konfigurasjon: | Half-Bridge |
| Beskrivelse: | IC MOSFET DVR 1/2BRDG NCH 16DIP |
| Strøm - Peak Output (Kilde, Sink): | 500mA, 500mA |
| Kanaltype: | Synchronous |
| Email: | [email protected] |