Kjøpe LT1365CN#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 500µV |
| Leverandør Enhetspakke: | 14-PDIP |
| Slew Rate: | 1000 V/µs |
| Serie: | C-Load™ |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utgangstype: | - |
| Andre navn: | LT1365CNPBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kretser: | 4 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT1365CN#PBF |
| Få båndbreddeprodukt: | 70MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Voltage Feedback Amplifier 4 Circuit 14-PDIP |
| Beskrivelse: | IC OPAMP VFB 70MHZ 14DIP |
| Strøm - Forsyning: | 6.3mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 60mA |
| Nåværende - Input Bias: | 600nA |
| Forsterkertype: | Voltage Feedback |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |