Kjøpe LT1784CS5#TRMPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 18 V, ±1.25 V ~ 9 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 1.6mV |
| Leverandør Enhetspakke: | TSOT-23-5 |
| Slew Rate: | 2.2 V/µs |
| Serie: | Over-The-Top® |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Andre navn: | LT1784CS5#TRMPBFTR |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT1784CS5#TRMPBF |
| Få båndbreddeprodukt: | 2.6MHz |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail TSOT-23-5 |
| Beskrivelse: | IC OPAMP GP 2.6MHZ RRO TSOT23-5 |
| Strøm - Forsyning: | 750µA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 27mA |
| Nåværende - Input Bias: | 250nA |
| Forsterkertype: | General Purpose |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |