Kjøpe LT1812CS6#TRMPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 12.6 V, ±1.25 V ~ 6.3 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 400µV |
| Leverandør Enhetspakke: | TSOT-23-6 |
| Slew Rate: | 750 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Utgangstype: | - |
| Andre navn: | LT1812CS6#PBF LT1812CS6#PBF-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT1812CS6#TRMPBF |
| Få båndbreddeprodukt: | 100MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit TSOT-23-6 |
| Beskrivelse: | IC OPAMP VFB 100MHZ TSOT23-6 |
| Strøm - Forsyning: | 3mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 60mA |
| Nåværende - Input Bias: | 900nA |
| Forsterkertype: | Voltage Feedback |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |