Kjøpe LT1947EMSE#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | Adj up to 30V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 2.7 V ~ 8 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall utganger: | 3 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT1947EMSE#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 3 Output 10-MSOP-EP |
| Beskrivelse: | IC REG TFT-LCD ADJ 10-MSOP |
| applikasjoner: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |