Kjøpe LT1999MPMS8-50#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 500µV |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-MSOP |
| Slew Rate: | 3 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utgangstype: | - |
| Andre navn: | LT1999MPMS850PBF |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT1999MPMS8-50#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | Current Sense Amplifier 1 Circuit 8-MSOP |
| Beskrivelse: | IC OPAMP CURR SENSE 1.2MHZ 8MSOP |
| Strøm - Forsyning: | 5.8mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 40mA |
| Nåværende - Input Bias: | 137.5µA |
| Forsterkertype: | Current Sense |
| -3db Båndbredde: | 1.2MHz |
| Email: | [email protected] |