Kjøpe LT3071IUFD#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 0.8 V ~ 1.8 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 0.95 V ~ 3 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 0.085V @ 5A |
| Leverandør Enhetspakke: | 28-QFN (4x5) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Adjustable |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT3071IUFD#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 0.8 V ~ 1.8 V 5A 28-QFN (4x5) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO ADJ 5A 28QFN |
| Strøm - Utgang: | 5A |
| Nåværende - Grense (Min): | 5.1A |
| Email: | [email protected] |