Kjøpe LT3475IFE#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 3.7V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 36V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologi: | Step-Down (Buck) |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antall utganger: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT3475IFE#TRPBF |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | 200kHz ~ 2MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) PWM Dimming 1.5A 20-TSSOP-EP |
| dimming: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 20TSSOP |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 1.5A |
| applikasjoner: | Automotive, Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |