Kjøpe LT3491ESC8#TRMPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 2.5V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 12V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologi: | Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | SC-70-8 |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-VFSOP (0.049", 1.25mm Width) |
| Andre navn: | LT3491ESC8#TRMPBF-ND LT3491ESC8#TRMPBFTR LT3491ESC8TRMPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT3491ESC8#TRMPBF |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | 2.3MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 350mA (Switch) SC-70-8 |
| dimming: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER RGLTR DIM SC70-8 |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 350mA (Switch) |
| applikasjoner: | Backlight |
| Email: | [email protected] |