Kjøpe LT3496IUFD#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 3V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 30V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologi: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | 28-QFN (4x5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Andre navn: | LT3496IUFDPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 3 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT3496IUFD#PBF |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | 330kHz ~ 2.1MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 3 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 1A (Switch) 28-QFN (4x5) |
| dimming: | Analog, PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 1A 28QFN |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 1A (Switch) |
| applikasjoner: | - |
| Email: | [email protected] |