Kjøpe LT3579EFE#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | 1.215V |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | 42V (Switch) |
| Spenning - Inngang (Min): | 2.5V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 16V |
| topologi: | Boost, Charge Pump, Cuk, Flyback, SEPIC |
| Synkron Likner: | No |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Utgangstype: | Adjustable |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive or Negative |
| Andre navn: | LT3579EFEPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT3579EFE#PBF |
| Funksjon: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 200kHz ~ 2.5MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Boost, Charge Pump, Cuk, Flyback, SEPIC Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.215V 1 Output 6A (Switch) 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG MULT CONFIG INV 20TSSOP |
| Strøm - Utgang: | 6A (Switch) |
| Email: | [email protected] |