Kjøpe LT3755EUD-1#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 4.5V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 40V |
| Spenning - Output: | 75V |
| Type: | DC DC Controller |
| topologi: | Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-QFN-EP (3x3) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT3755EUD-1#PBF |
| Intern bryter (s): | No |
| Frekvens: | 100kHz ~ 1MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output DC DC Controller Flyback, SEPIC, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 16-QFN-EP (3x3) |
| dimming: | Analog, PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 16QFN |
| Strøm - Utgang / Kanal: | - |
| applikasjoner: | - |
| Email: | [email protected] |