Kjøpe LT4430MPS6#TRMPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | TSOT-23-6 |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT4430MPS6#TRMPBF |
| Utvidet beskrivelse: | Optocoupler Driver PMIC TSOT-23-6 |
| Beskrivelse: | IC OPTOCOUPLER GATE DRVR SOT23-6 |
| Strøm - Forsyning: | 1.9mA |
| applikasjoner: | Optocoupler Driver |
| Email: | [email protected] |