Kjøpe LT6200CS8-10#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 12.6 V, ±1.25 V ~ 6.3 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 2.5mV |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SO |
| Slew Rate: | 450 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT6200CS8-10#PBF |
| Få båndbreddeprodukt: | 1.6GHz |
| Utvidet beskrivelse: | Buffer Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SO |
| Beskrivelse: | IC OPAMP BUFFER 1.6GHZ RRO 8SO |
| Strøm - Forsyning: | 20mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 90mA |