Kjøpe LT6375IMS#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 3 V ~ 50 V, ±1.5V ~ 25 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 120µV |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-MSOP |
| Slew Rate: | 2.4 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm), 12 leads |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT6375IMS#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 16-MSOP |
| Beskrivelse: | IC OPAMP DIFF 16MSOP |
| Strøm - Forsyning: | 350µA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 28mA |
| Forsterkertype: | General Purpose |
| -3db Båndbredde: | 575kHz |
| Email: | [email protected] |