Kjøpe LT6600CS8-15#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 3 V ~ 11 V, ±1.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 10mV |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SO |
| Slew Rate: | - |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | Differential |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT6600CS8-15#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-SO |
| Beskrivelse: | IC OPAMP DIFFERENTIAL 8SO |
| Strøm - Forsyning: | 38mA |