Kjøpe LT8312HMS#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 10 V ~ 38 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 16-MSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Modus: | Discontinuous Conduction (DCM) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LT8312HMS#TRPBF |
| Frekvens - Bytte: | 400kHz |
| Utvidet beskrivelse: | PFC IC Discontinuous Conduction (DCM) 400kHz 16-MSOP |
| Beskrivelse: | IC PFC CONTROLLER DCM 16MSOP |
| Nåværende - Oppstart: | 80µA |
| Email: | [email protected] |