Kjøpe LTC1043CSW#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | - |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 3 V ~ 18 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 18-SOIC |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall utganger: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC1043CSW#TRPBF |
| Utvidet beskrivelse: | - Instrumentation Voltage Regulator IC 2 Output 18-SOIC |
| Beskrivelse: | IC BUILDNG BLK SW-CAP DUAL18SOIC |
| applikasjoner: | Instrumentation |
| Email: | [email protected] |