Kjøpe LTC1152IN8#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 14 V, ±1.35 V ~ 7 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 1µV |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-PDIP |
| Slew Rate: | 0.5 V/µs |
| Serie: | C-Load™ |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC1152IN8#PBF |
| Få båndbreddeprodukt: | 700kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Zero-Drift Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-PDIP |
| Beskrivelse: | IC OPAMP CHOPPER 700KHZ RRO 8DIP |
| Strøm - Forsyning: | 2.2mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | - |
| Nåværende - Input Bias: | 10pA |
| Forsterkertype: | Zero-Drift |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |