Kjøpe LTC1261LCS8#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | -1.23V |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | -5V |
| Spenning - Inngang (Min): | 2.7V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 5.25V |
| topologi: | Charge Pump |
| Synkron Likner: | No |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SOIC |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | Adjustable |
| Utgangskonfigurasjon: | Negative |
| Andre navn: | LTC1261LCS8PBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC1261LCS8#PBF |
| Funksjon: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 650kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Charge Pump Switching Regulator IC Negative Adjustable -1.23V 1 Output 20mA 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Beskrivelse: | IC REG SWTCHD CAP INV ADJ 8SOIC |
| Strøm - Utgang: | 20mA |
| Email: | [email protected] |