Kjøpe LTC1349INW#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverandør Enhetspakke: | 28-PDIP |
| Serie: | - |
| Mottaker Hysterese: | 400mV |
| protokoll: | RS232 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall drivere / mottakere: | 3/5 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC1349INW#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | 3/5 Transceiver Full RS232 28-PDIP |
| duplex: | Full |
| Beskrivelse: | IC TXRX 5V RS232 LOW PWR 28-DIP |
| Datahastighet: | 120KBd |
| Email: | [email protected] |