Kjøpe LTC1592AIG#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning, Digital: | 5V |
|---|---|
| Spenning - Tilførsel, Analog: | 5V |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SSOP |
| Settling Time: | 2µs (Typ) |
| Serie: | SoftSpan™ |
| Referansetype: | External |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Utgangstype: | Current - Unbuffered |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall D / A-omformere: | 1 |
| Antall bit: | 16 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC1592AIG#PBF |
| INL / DNL (LSB): | ±0.4, ±0.2 |
| Utvidet beskrivelse: | 16 Bit Digital to Analog Converter 1 16-SSOP |
| Differensiell utgang: | Yes |
| Beskrivelse: | IC D/A CONV 16BIT SOFTSPAN16SSOP |
| Datagrensesnitt: | SPI |
| Arkitektur: | Multiplying DAC |
| Email: | [email protected] |