Kjøpe LTC1698IS#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 6 V ~ 12.6 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andre navn: | LTC1698ISPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC1698IS#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | Power Supply Controller Secondary-Side Controller, Synchronous Rectifier 16-SOIC |
| Beskrivelse: | IC SECONDARY SIDE CTRLR 16SOIC |
| Strøm - Forsyning: | 1.8mA |
| applikasjoner: | Secondary-Side Controller, Synchronous Rectifier |
| Email: | [email protected] |