Kjøpe LTC2471CDD#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning, Digital: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spenning - Tilførsel, Analog: | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 12-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Samplingsfrekvens (per sekund): | 833 |
| Referansetype: | Internal |
| Forhold - S / H: ADC: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Andre navn: | LTC2471CDDPBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall innganger: | 1 |
| Antall bit: | 16 |
| Antall A / D-omformere: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC2471CDD#PBF |
| Inngangstype: | Single Ended |
| Egenskaper: | Selectable Address |
| Utvidet beskrivelse: | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Sigma-Delta 12-DFN (3x3) |
| Beskrivelse: | IC ADC 16BIT I2C 833SPS 12DFN |
| Datagrensesnitt: | I²C |
| konfigurasjon: | ADC |
| Arkitektur: | Sigma-Delta |
| Email: | [email protected] |