Kjøpe LTC2923IMS#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.9 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-MSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC2923IMS#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | Power Supply Controller Power Supply Controller, Sequencer 10-MSOP |
| Beskrivelse: | IC PWR SUPPLY CONTROLLER 10MSOP |
| Strøm - Forsyning: | - |
| applikasjoner: | Power Supply Controller, Sequencer |
| Email: | [email protected] |