Kjøpe LTC2986ILX#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.85 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| topologi: | ADC (Sigma Delta), Multiplexer, Register Bank |
| Leverandør Enhetspakke: | 48-LQFP (7x7) |
| Serie: | - |
| Sensortype: | External |
| Sensing Temperatur: | -265°C ~ 1800°C |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 48-LQFP |
| Utgangstype: | SPI |
| Utgangsvifte: | No |
| Output Alarm: | No |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC2986ILX#PBF |
| Funksjon: | Temp Monitoring System (Sensor) |
| Utvidet beskrivelse: | Temp Monitoring System (Sensor) -265°C ~ 1800°C External Sensor SPI Output 48-LQFP (7x7) |
| Beskrivelse: | IC SENSOR TEMP MEASUREMNT 48LQFP |
| nøyaktighet: | - |
| Email: | [email protected] |