Kjøpe LTC3118EUFD#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | 2V |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | 18V |
| Spenning - Inngang (Min): | 2.2V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 18V |
| topologi: | Buck-Boost |
| Synkron Likner: | Yes |
| Leverandør Enhetspakke: | 24-QFN (5x4) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | Adjustable |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC3118EUFD#PBF |
| Funksjon: | Step-Up/Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 1.2MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2V 1 Output 2A 24-WFQFN Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG BCK/BST ADJ 2A SYNC 24QFN |
| Strøm - Utgang: | 2A |
| Email: | [email protected] |