Kjøpe LTC3126EFE#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | 0.818V |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | 24V |
| Spenning - Inngang (Min): | 2.4V |
| Spenning - Inngang (Maks): | 42V |
| topologi: | Buck |
| Synkron Likner: | Yes |
| Leverandør Enhetspakke: | 28-TSSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Utgangstype: | Adjustable |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LTC3126EFE#PBF |
| Funksjon: | Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.818V 1 Output 2.5A 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC REG BCK BST 2.5A SYN 28TSSOP |
| Strøm - Utgang: | 2.5A |
| Email: | [email protected] |