Kjøpe LTC3765IMSE#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 7.7 V ~ 14.5 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-MSOP-EP |
| Serie: | Direct Flux Limit™ |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC3765IMSE#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | Power Supply Controller Secondary-Side Controller 16-MSOP-EP |
| Beskrivelse: | IC CONTROLLER GATE DR 16MSOP |
| Strøm - Forsyning: | 1.7mA |
| applikasjoner: | Secondary-Side Controller |
| Email: | [email protected] |