Kjøpe LTC3856EFE#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Vcc / Vdd): | 4.5 V ~ 38 V |
|---|---|
| topologi: | Buck |
| Synkron Likner: | Yes |
| Leverandør Enhetspakke: | 38-TSSOP-EP |
| Serie: | PolyPhase® |
| Serielle grensesnitt: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Utgangstype: | Transistor Driver |
| Utgangsfaser: | 2 |
| Utgangskonfigurasjon: | Positive |
| Andre navn: | LTC3856EFEPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall utganger: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC3856EFE#PBF |
| Funksjon: | Step-Down |
| Frekvens - Bytte: | 250kHz ~ 770kHz |
| Utvidet beskrivelse: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 38-TSSOP-EP |
| Driftssyklus (maks): | 94% |
| Beskrivelse: | IC REG CTRLR BUCK 38TSSOP |
| Kontrollfunksjoner: | Current Limit, Enable, Frequency Control, Phase Control, Power Good, Soft Start, Tracking |
| Klokke synkronisering: | No |
| Email: | [email protected] |