Kjøpe LTC3876EFE#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | Adjustable |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 4.5 V ~ 38 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 38-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall utganger: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LTC3876EFE#TRPBF |
| Utvidet beskrivelse: | - Controller, DDR Voltage Regulator IC 2 Output 38-TSSOP-EP |
| Beskrivelse: | IC CTLR DC/DC DDR DUAL 38-TSSOP |
| applikasjoner: | Controller, DDR |
| Email: | [email protected] |