Kjøpe LTC4215CUFD#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.9 V ~ 15 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller, Monitor |
| Leverandør Enhetspakke: | 24-QFN (5x4) |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC4215CUFD#TRPBF |
| Intern bryter (s): | No |
| Egenskaper: | I²C, OVP, UVLO |
| Feature Pins: | /ALERT, FB, OV, SOURCE, SS |
| Utvidet beskrivelse: | Hot Swap Controller, Monitor 1 Channel General Purpose 24-QFN (5x4) |
| Beskrivelse: | IC CNTRLR HOT SWAP 24-QFN |
| Strøm - Forsyning: | 3mA |
| Strøm - Utgang (Maks): | - |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |