Kjøpe LTC4216IMS#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.3 V ~ 6 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-MSOP |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | Current Limit, Fault Timeout |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC4216IMS#TRPBF |
| Intern bryter (s): | No |
| Egenskaper: | Latched Fault, UVLO |
| Feature Pins: | FILTER, ON, /RESET, TIMER |
| Utvidet beskrivelse: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 10-MSOP |
| Beskrivelse: | IC CNTRLR HOT SWAP 10-MSOP |
| Strøm - Forsyning: | 1.6mA |
| Strøm - Utgang (Maks): | - |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |