Kjøpe LTC4217CFE#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.9 V ~ 26.5 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller, Monitor |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | Auto Retry, Current Limit, Fault Timeout, Latched Fault, OVP, UVLO |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 5 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC4217CFE#TRPBF |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Egenskaper: | Thermal Limit |
| Feature Pins: | FB, /FLT, IMON, ISET, OV, PG, TIMER, UV |
| Utvidet beskrivelse: | Hot Swap Controller, Monitor 1 Channel General Purpose 20-TSSOP-EP |
| Beskrivelse: | IC CTRLR HOT SWAP 2A 20-TSSOP |
| Strøm - Forsyning: | 1.6mA |
| Strøm - Utgang (Maks): | 2A |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |