Kjøpe LTC4253AIGN#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | -48V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller, Sequencer |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SSOP |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout, OVP, UVLO |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | LTC4253AIGN#PBF |
| Intern bryter (s): | No |
| Egenskaper: | Latched Fault |
| Feature Pins: | DRAIN, EN2, EN3, OV, /PWRGD1, /PWRGD2, /PWRGD3, RESET, SS, SQTIMER, TIMER, UV |
| Utvidet beskrivelse: | Hot Swap Controller, Sequencer 1 Channel -48V 16-SSOP |
| Beskrivelse: | IC HOT SWAP CONTRLR -48V 16-SSOP |
| Strøm - Forsyning: | 1.1mA |
| Strøm - Utgang (Maks): | - |
| applikasjoner: | -48V |
| Email: | [email protected] |