Kjøpe LTC4313CDD-1#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.9 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, Accelerator |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-DFN (3x3) |
| Signalkondisjonering: | - |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Produksjon: | 2-Wire Bus |
| Andre navn: | LTC4313CDD1PBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kanaler: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC4313CDD-1#PBF |
| Input: | 2-Wire Bus |
| Utvidet beskrivelse: | Buffer, Accelerator 1 Channel 400kHz 8-DFN (3x3) |
| Beskrivelse: | IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8DFN |
| Forsinkelsestid: | - |
| Datahastighet (maks): | 400kHz |
| Strøm - Forsyning: | 8.1mA |
| Kapasitans - Input: | 10pF |
| applikasjoner: | I²C - Hotswap |
| Email: | [email protected] |