Kjøpe LTC4367IMS8#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.5 V ~ 60 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 8-MSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC4367IMS8#PBF |
| Utvidet beskrivelse: | Overvoltage, Undervoltage Protection PMIC 8-MSOP |
| Beskrivelse: | SUPPLY PROTECTION CONTROLLER |
| Strøm - Forsyning: | 70µA |
| applikasjoner: | Overvoltage, Undervoltage Protection |
| Email: | [email protected] |