Kjøpe LTC6240HVIS5#TRMPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 2.8 V ~ 11 V, ±1.4 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 60µV |
| Leverandør Enhetspakke: | TSOT-23-5 |
| Slew Rate: | 10 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Andre navn: | LTC6240HVIS5#TRMPBF-ND LTC6240HVIS5#TRMPBFTR LTC6240HVIS5TRMPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC6240HVIS5#TRMPBF |
| Få båndbreddeprodukt: | 18MHz |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail TSOT-23-5 |
| Beskrivelse: | IC OPAMP GP 18MHZ RRO TSOT23-5 |
| Strøm - Forsyning: | 2.7mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 35mA |
| Nåværende - Input Bias: | 0.5pA |
| Forsterkertype: | General Purpose |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |