Kjøpe LTC6905CS5-80#TRMPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Oscillator, Silicon |
| Leverandør Enhetspakke: | TSOT-23-5 |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Andre navn: | LTC6905CS5-80#TRMPBFTR LTC6905CS580TRMPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC6905CS5-80#TRMPBF |
| Frekvens: | 80MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Oscillator, Silicon IC 80MHz SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Beskrivelse: | IC OSC SILICON 80MHZ TSOT23-5 |
| Strøm - Forsyning: | 7mA |
| Telle: | - |
| Email: | [email protected] |