Kjøpe LTC6908CDCB-1#TRPBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Oscillator, Silicon |
| Leverandør Enhetspakke: | 6-DFN (2x3) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 6-WFDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC6908CDCB-1#TRPBF |
| Frekvens: | 50kHz ~ 10MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Oscillator, Silicon IC 50kHz ~ 10MHz 6-WFDFN Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC OSC SILICON PROG 6-DFN |
| Strøm - Forsyning: | 1.25mA |
| Telle: | - |
| Email: | [email protected] |