Kjøpe LTC6957IMS-3#PBF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Leverandør Enhetspakke: | 12-MSOP |
| Serie: | - |
| Forhold - Input: Output: | 1:2 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Produksjon: | CMOS |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LTC6957IMS-3#PBF |
| Input: | CML, CMOS, LVDS, LVPECL |
| Frekvens - Maks: | 300MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 300MHz 12-TSSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Differensial - Input: Output: | Yes/No |
| Beskrivelse: | IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP |
| Email: | [email protected] |