Kjøpe LVC06FR430EV med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 1206 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | LVC |
| Motstand (ohm): | 0.43 |
| Strøm (Watts): | 0.5W, 1/2W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1206 (3216 Metric) |
| Andre navn: | OHLVC06FR430EV OHLVC06FR430EV-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LVC06FR430EV |
| Høyde - sittende (maks): | 0.026" (0.65mm) |
| Egenskaper: | Current Sense, Moisture Resistant |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.43 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 0.43 OHM 1% 1/2W 1206 |
| sammensetning: | Thick Film |
| Email: | [email protected] |