Kjøpe LVC25JR390EV med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 2512 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.250" L x 0.130" W (6.35mm x 3.30mm) |
| Serie: | LVC |
| Motstand (ohm): | 0.39 |
| Strøm (Watts): | 1W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 2512 (6432 Metric) |
| Andre navn: | OHLVC25JR390EV OHLVC25JR390EV-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LVC25JR390EV |
| Høyde - sittende (maks): | 0.026" (0.65mm) |
| Egenskaper: | Current Sense, Moisture Resistant |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.39 Ohm ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Thick Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 0.39 OHM 5% 1W 2512 |