Kjøpe LVR033S med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 240V (265V Int) |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 21s |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.449" L x 0.150" W (11.40mm x 3.80mm) |
| Serie: | PolySwitch®, LVR |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 2.6 Ohm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 770 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Andre navn: | F71843-000 |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LVR033S |
| Lead Spacing: | 0.200" (5.08mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.650" (16.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 240V (265V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH PTC RESET 0.33A HOLD |
| Nåværende - tur (det): | 740mA |
| Nåværende - Maks: | 4.5A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 330mA |
| godkjenninger: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |