Kjøpe LVR100S med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Maks: | 240V (265V Int) |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Tid til tur: | 21s |
| Tykkelse (Maks): | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.740" Dia x 0.200" W (18.70mm x 5.10mm) |
| Serie: | PolySwitch®, LVR |
| Motstand - Posttur (R1) (Maks): | 580 mOhm |
| Motstand - Innledende (Ri) (Min): | 218 mOhm |
| Motstand - 25 ° C (Typ): | - |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Disc |
| Andre navn: | RF0628-000 |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | LVR100S |
| Lead Spacing: | 0.400" (10.15mm) |
| Høyde - sittende (maks): | 0.960" (24.40mm) |
| Utvidet beskrivelse: | PTC Resettable Fuse 240V (265V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beskrivelse: | POLYSWITCH PTC RESET 240V 1.00A |
| Nåværende - tur (det): | 2A |
| Nåværende - Maks: | 10A |
| Nåværende - Hold (Ih) (Maks): | 1A |
| godkjenninger: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |