Kjøpe LX8117A-05CDT med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 5V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | Up to 15V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | 1.15V @ 1A |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-252, (D-Pak) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens varenummer: | LX8117A-05CDT |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 5V TO-252, (D-Pak) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 5V TO252 |
| Strøm - Utgang: | - |
| Nåværende - Grense (Min): | 1A |
| Email: | [email protected] |