Kjøpe M50100TB400 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Peak Reverse (Max): | 400V |
|---|---|
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.2V @ 100A |
| Teknologi: | Standard |
| Leverandør Enhetspakke: | Module |
| Serie: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Module |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Produsentens Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Produsentens varenummer: | M50100TB400 |
| Utvidet beskrivelse: | Bridge Rectifier Three Phase 400V 100A Chassis Mount Module |
| Diodetype: | Three Phase |
| Beskrivelse: | MODULE POWER 100A 400V 3PH BRDG |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | - |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 100A |
| Email: | [email protected] |