Kjøpe M5060THC1200 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.35V @ 50A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 1200V (1.2kV) |
| Leverandør Enhetspakke: | Module |
| Hastighet: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Module |
| Driftstemperatur - Kobling: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Produsentens varenummer: | M5060THC1200 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Array 3 Common Cathode Standard 1200V (1.2kV) 60A Chassis Mount Module |
| Diodetype: | Standard |
| Diode Konfigurasjon: | 3 Common Cathode |
| Beskrivelse: | DIODE MODULE 1.2KV 60A |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | - |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io) (per diode): | 60A |