Kjøpe M74HC294RM13TR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2 V ~ 6 V |
|---|---|
| Type: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SO |
| Serie: | 74HC |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | M74HC294RM13TR |
| Frekvens: | 75MHz |
| Utvidet beskrivelse: | IC 75MHz 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Beskrivelse: | IC DIVIDER/TIMER PROGR 16-SOIC |
| Strøm - Forsyning: | - |
| Telle: | - |
| Email: | [email protected] |