Kjøpe MA27E0200L med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1V @ 35mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 20V |
| Leverandør Enhetspakke: | SSSMini2-F2 |
| Hastighet: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 2-SMD, Flat Lead |
| Andre navn: | MA27E0200LTR |
| Driftstemperatur - Kobling: | 125°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MA27E0200L |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Schottky 20V 35mA (DC) Surface Mount SSSMini2-F2 |
| Diodetype: | Schottky |
| Beskrivelse: | DIODE SCHOTTKY 20V 35MA SSSMINI2 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 200nA @ 15V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io): | 35mA (DC) |
| Kapasitans @ Vr, F: | 1.2pF @ 0V, 1MHz |